Флаг мордера RU Украинский флаг UA

Superluk

м.Київ проспект Академіка
Глушкова 9Г

 

Vodavone
Киевстар
life:)

050-355-72-48
067-236-46-82
063-322-51-54

Оптово-роздрібний
магазин
ревізійних люків


Люки під плитку, фарбування.
Підлогові люки.

Заводское производство

Інструкція по монтажу ревізійних люків

 

ПІДГОТОВКА ВИРОБИ ДО МОНТАЖУ:

Відкрити упаковку вироби і вийняти виріб. Перевірити комплектацію вироби. Ознайомитися з виробом, з паспортом на виріб і інструкцією по монтажу.


МОНТАЖ ЛЮКА

1. Розрахуйте місце розташування люка на стіні щодо плитки. Для відкидних люків необхідно врахувати, що відстань від нижнього краю отвору до горизонтального міжплиточних шва повинно бути
не більше 7 мм, а відстань від бічних сторін отвору до вертикальних швів - в межах від 3 до 30 мм. Для знімних люків відстань від усіх сторін отвору до швів - в межах від 3 до 30 мм. Згідно розмітці прорежьте в стіні отвір за розмірами люка.
2. Помістіть раму люка в отвір, таким чином, щоб дверцята люка була врівень з площиною стіни, на якій будуть оздоблювальні матеріали, або на трохи (2-3мм) виступала вперед над нею.
3. Закріпіть раму люка в отворі через бічні отвори за допомогою саморізів або дюбелів.
4. Наклейте плитку на дверку люка і стіну. В цей час дверцята люка повинна знаходитися в закритому стані. Товщина плиткового клею, нанесеного на дверку, може бути в діапазоні 3-5 мм. Це дозволить забезпечити роботу натискних замків для відкидних люків, що відкриваються натисканням. Слідкуйте, щоб клей не потрапив на краю плитки, що виступають за габарити дверки люка.

Примітка: Рідко буває так, що отвір для установки люка підготовлений ідеально. Нормальна ситуація, коли в процесі інсталяції між ребрами отвору і рамою залишаються зазори. Вони усуваються в процесі оздоблювальних робіт. Важливо не перетягнути саморізи! Правильна установка не призводить до зміни геометрії рами. В результаті неправильної інсталяції рама люка деформується.
Якщо перетягнути саморізи, рама почне нагадувати за формою екран старого телевізора, або як кажуть майстри «яйце». Природно, вставити дверцята в люк встановлений таким чином буде проблематично. Неправильна установка веде до втрати функціоналу люка.

Правильно: Кращі варіанти клею - клей для плитки або "рідкі цвяхи". Для гарної якості склеювання бажано прогрунтувати дверку люка і плитку акриловою ґрунтовкою. Ні в якому разі не можна клеїти плитку на двері люка на силіконовий герметик! Герметик еластичний, при висиханні пружинить, це призводить до того, що висипається затирка між плитками.

Неправильно!  (Невірний порядок: спочатку укладається шар на двері, потім підлоговий шар). Неправильна укладання плитки веде до втрати оздоблювальних матеріалів, втрати функціоналу люка, додаткових витрат на переробку!

УВАГА! Облицювання слід починати з дверцята люка!
Особливість:  Для відкидних люків наклеєна на дверцята плитка може виступати на 5-30 мм за межі дверцята з 3-х сторін: зверху зліва і справа, і лише з 4-й боку - в нижній частині є обмеження на 5-10 мм. Для знімних люків на 5-30 мм за межі дверцята з 4-х сторін.
Після повного висихання плиткового клею видалити зі швів плиткові хрестики і акуратно відкрити дверцята, натиснувши на лівий і правий краю дверцята (для люків, що відкриваються натисканням), або за допомогою ручок-присосок.
Затерти плиткові шви (крім шва між плитками по периметру дверцята люка).

 

ГЕРМЕТИЗАЦІЯ І ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ ШВА (РИС.1-6)

 

 

1) Відкрити люк натисканням рук на дверцята (для люків, що відкриваються натисканням) або за допомогою ручок присосок і ретельно очистити торці плитки в зоні шва від клею, затирання та ін .;

2) малярською стрічкою шириною 20-30 мм проклеїти зони навколо технологічного шва дверцята, залишивши неоклеенной щілину 2-3 мм. Щільно притиснути стрічку в зоні шва, щоб герметик не потрапив під стрічку;

3) Заповнити силіконовим герметиком технологічний шов дверцята, так, щоб він трохи височів на рівнем плитки;

УВАГА: герметиком заповнювати шов на всю глибину не слід, - потрібно заповнити його тільки на товщину плитки (на глибину не більше 5 мм). Не допускайте затікання герметика під плитку! Це необхідно щоб можна було здійснити натискання на дверцята ревізійного люка.
4) Зняти надлишки силікону еластичним шпателем;

5) Не чекаючи висихання герметика, видалити стрічку, починаючи з зовнішнього шару. Через дві доби за допомогою гострого ножа для шпалер або «ножа-макетніка» прорізати шов на всю глибину герметика під кутом 45 градусів від зовнішнього краю шва всередину, по всьому периметру дверки. Щоб шов був менш помітний, прорізати слід одним зануренням леза різака по одній стороні без переривань і витягування леза ножа з шва.

УВАГА: Після прорізу швів (рис 6), відкрити дверцята, натиснувши рукою на лівий і правий краю дверцята (для люків, що відкриваються натисканням), або за допомогою ручок-присосок. Можливо буде потрібно зусилля. Видалити надлишки герметика для більш легкого і плавного відкривання дверцят.

 

 

Ми продаємо приховані ревізійні люки по всій Україні! Доступні ціни, доставка!

Ми пропонуємо найкраще рішення для приховування інженерних комунікацій - люки під плитку!

100% гарантія якості виробів!

 

Контактні відомості:  Vodavone (MTC) 050-355-72-48    Киевстар 067-236-46-82   life:) 063-322-51-54
Поштова адреса: 03000 м.Київ проспект Академіка Глушкова 9Г
Електронна пошта-1: 4088525@ukr.net  Електронна пошта-2: gips2015@ukr.net

 

Copyright © 2011-2023 J.Dick & Co All rights reserved.

В нашем магазине всегда в наличии:

 

Декор ORAC DEKOR(Бельгия):
Декор BOVELACCI (Италия)
- Карнизы, багеты потолочные
- Молдинги
- Розетки
- Потолочные купола и плитки
- Кронштейны
- Камины
- Пилястры
- Колонны и полуколонны
- Карнизы скрытого освещения
- Плинтуса напольные