Флаг мордера RU Украинский флаг UA

Superluk

м.Київ проспект Академіка
Глушкова 9Г

 

Vodavone
Киевстар
life:)

050-355-72-48
067-236-46-82
063-322-51-54

Оптово-роздрібний
магазин
ревізійних люків


Люки під плитку, фарбування.
Підлогові люки.

Заводское производство

 

Як вибрати потрібний ревізійний люк

Кожен будинок, квартира, офіс, як правило, має водопровід, каналізацію, електроустаткування, опалювання і вентиляцію. Усі ці комунікації, а саме труби, крани, лічильники, сифони, розподільники і таке інше не надають приміщенням особливої краси. Та і в поняття "євроремонт" уся ця краса ніяк не вписується. Хочеться усі ці комунікації сховати. А як бути, якщо треба перекрити крани, подивитися свідчення лічильників води і електрики, та і водонагрівач громіздкий? Замурувати? А якщо поломка або аварійна ситуація, то наново ламати стіни і потім робити ремонт? Звичайно ні!
 У цій ситуації усі проблеми можна вирішити за допомогою ревізійних люків. Ще зовсім нещодавно застосовувалися пластмасові або металеві дверці - тепер вони повністю морально застаріли і при новому будівництві або ремонті більше не застосовуються. Адже основна родзинка ревізійних люків нового покоління полягає в їх невидимості.
Тому їх називають люк-невидимка, люк прихованого монтажу, приховані дверці і так далі, постійно підкреслюючи їх основну перевагу.
 
Попри те, що ревізійні люки нового покоління з'явилися всього кілька років тому, їх застосування росте великими темпами. Пояснюється це просто - за рахунок свого різноманіття і універсальності ці люки монтуються в стіни, стелі, підлогу. На вулиці і удома. Тепер давайте спробуємо розібратися які бувають типи люків.
 
 За призначенням люки діляться на три групи:
 
- сантехнічні ревізійні люки під плиткові матеріали (кахель, мармур, граніт і так далі)
- ревізійні люки під фарбування і шпалери для стін і стель
- підлогові люки
 
  Перша група -сантехнічні ревізійні люки під плитку діляться на наступні види
 - розпашні люки
- відкидні люки
- зсувні люки
-люки під мозаїку
- дводверні люки
 - посилені люки
 
а за способом відкривання усі ці люки підрозділяються на люки під присосок і натискні, тобто ті, які
відкриваються і закриваються шляхом натиснення на дверці люка. У люків під присосок відкривання люка відбувається за допомогою спеціальних присосків. Усі види ревізійних сантехнічних люків відкриваються спочатку фронтально (тобто прямо на себе), а потім убік. Така можливість забезпечується за рахунок застосування спеціальних 2-х або 3-х звенных петель.
 Розпашні люки можна використати там, де немає перешкод для повного відкривання дверець люка.
Зсувні люки зрушень необхідно встановлювати в місцях, де перед дверцями люка є яка-небудь перешкода (наприклад бачок унітазу), яка не дозволяє відкривати люк повністю. У будь-якому разі для люка зрушення потрібний вільний простір не менше 120 мм Якщо ж немає і цих 120 мм необхідно використати відкидні люки, які відкриваються спочатку на себе (на товщину дверець), а потім виймаються під кутом вгору. Якщо розмір отвору, в який має бути встановлений люк, більше 700 мм необхідно застосовувати дводверні люки, які забезпечують гарантовану міцність конструкції і виключають провисання дверець люка при облицюванні важкими матеріалами. При виборі люка під мозаїку, потрібно звернути увагу на те, щоб розмір дверець люка чітко відповідав розкладці мозаїки.
Якщо передбачається облицювання люка такими матеріалами як мармур, граніт, камінь має сенс замовляти посилені люки підвищеної вантажопідйомності. При розмірі люка більше 600х1200 мм, коли люк вже більше схожий на двері, також бажана установка посиленого люка.
Тепер декілька слів про те, що краще - натискний або люк під присосок ? Відповідь залежить в першу чергу від того яка у Вас плитка. Якщо гладка, глянсова і так далі люк може бути і натискним, а можна використати для відкривання люка і присоска. Якщо ж плитка шорстка або має рельєфний малюнок тоді люк має бути обов'язково натискним. Друге міркування з області економії. Натискні люки на 10% дорожчі. І нарешті третье- як часто ви користуватиметеся цим люком. Вибір за Вами.

 Друга група - ревізійні люки під фарбування і шпалери для стін і стель

 

Люки невидимки під фарбування або шпалери призначені, як правило, для установки в гіпсокартонні системи стін і стель. Проте при мінімальних витратах кмітливості і підручних матеріалів вони легко вбудовуються в цегляні та ін. стіни. Ревізійні люки під фарбування найчастіше використовуються для доступу до інженерних комунікацій в стельових конструкціях. Коли потрібний доступ, наприклад для обслуговування систем кондиціонування, можуть поруч встановлюватися по декілька ревізійних люків. Лінійка стандартних розмірів розпочинається з 200х200 мм і доходить до 1200х1200 мм.
Ревізійні люки під фарбування і шпалери, як правило, мають натискний механізм відкривання і обмежувачі ходу, що запобігають несанкціонованому повному відкриванню люка. У люків великих розмірів більше 700х700 мм є ще і додаткові страхувальні ланцюжки з карабіном. Після звільнення обмежувачів ходу кришка люка виймається повністю. Люки під фарбування і шпалери підрозділяються не декілька видів:

 

- стандартні люки
- люки з протипожежним захистом
- повітронепроникні люки
- люки для лабораторій
Нестандартні люки можуть мати товщину дверець до 25 мм, а стандартні, як правило, 12,5 мм.
 В якості вкладиша кришки люка використовується гіпсокартон Діамант або звичайний вологостійкий гіпсокартон. Вкладиш з гіпсокартону прикручується до рамки дверець саморезами або може вклеюватися спеціальним клеєм.
 Люки з вклеєним вкладишем відразу після установки можна фарбувати, їх шпаклювати не потрібно. Фірма Кнауф робить ревізійні люки під фарбування усіх видів і розмірів, інші виробники пропонують тільки люки стандартного призначення.
 
Наш магазин має постійно в наявності люки наступних торгових марок :
- Knauf REVO Alu-Top®
- Access Panel,
- Kombi-DW
За усіма показниками кращими люками явлются Knauf REVO Alu-Top®. Правда окрім ціни. Люки інших виробників дещо економічніші, але при монтажі потрібно додаткові матеріали і витрати часу на шпаклевание і доведення поверхні до необхідного класу. Ревізійні люки Кнауф Alu-Top® своєю технічною функціональністю, не залишають нездійснених бажань в сучасному сухому будівництві.

 

І нарешті третя група ревізійних люков- це підлогові люки
 
В нашей номенклатуре 4 вида напольных люка:
 
У нашій номенклатурі 4 види підлогових люка:
 
 1.Підлоговий люк для вулиці і дома- "Практик". Люк здатний витримувати екстремальні навантаження до 10 тн, влаго-газонепроицаемый. Захищений від вандалів і злодіїв металобрухту.

 

 2. Легкий люк для підлоги "Лідер". Основне призначення забезпечити доступ до всіляких вузлів обслуговування підпільних комунікацій.
 
 3. Люк для підлоги, льоху, підвалу і так далі може бути великих розмірів - "Фьюжен"
 
 4.Підлоговий люк з газовими амортизаторами "Оскар". Призначення теж, що і у люка "Фьюжен", але зручніший, за рахунок застосування амортизаторів.
 
 
 

 

 

Ми продаємо приховані ревізійні люки по всій Україні! Доступні ціни, доставка!

Ми пропонуємо найкраще рішення для приховування інженерних комунікацій - люки під плитку!

100% гарантія якості виробів!

 

Контактні відомості:  Vodavone (MTC) 050-355-72-48    Киевстар 067-236-46-82   life:) 063-322-51-54
Поштова адреса: 03000 м.Київ проспект Академіка Глушкова 9Г
Електронна пошта-1: 4088525@ukr.net  Електронна пошта-2: gips2015@ukr.net

 

Copyright © 2011-2023 J.Dick & Co All rights reserved.

В нашем магазине всегда в наличии:

 

Декор ORAC DEKOR(Бельгия):
Декор BOVELACCI (Италия)
- Карнизы, багеты потолочные
- Молдинги
- Розетки
- Потолочные купола и плитки
- Кронштейны
- Камины
- Пилястры
- Колонны и полуколонны
- Карнизы скрытого освещения
- Плинтуса напольные