Флаг мордера RU Украинский флаг UA

Superluk

м.Київ проспект Академіка
Глушкова 9Г

 

Vodavone
Киевстар
life:)

050-355-72-48
067-236-46-82
063-322-51-54

Оптово-роздрібний
магазин
ревізійних люків


Люки під плитку, фарбування.
Підлогові люки.

Заводское производство

Інструкція по підбору розміру прихованого люка під плитку

 

Нижче приведена методика і пояснюючі схеми для самостійного підбору необхідних моделей прихованих (невидимих) ревізійних люків.
Основні рекомендації по підбору люків :
Вибір конкретної моделі люка ведеться за наступними основними параметрами:
1.) розмір плитки, яка повинна відкриватися (визначається Замовником);
2.) розмір дверець ревізійного люка (береться з таблиці "Технічні характеристики");
3.) розмір наявного отвору під люк (визначається Замовником).
Увага! Наклеєна на дверці люка керамічна плитка обов'язково повинна виходити за габарити дверець від 0,5 см до 7 см (і більше для великої плитки). З боку петлі допускається вихід плитки до 5 см При цьому не менше 60% площі плитки має бути наклеєна на дверці люка.
 
Для збереження цілісності малюнка облицювання необхідно розпочинати з дверець люка, або заздалегідь зробити розмітку за місцем. Необхідно також продумати питання про достатність ревізійного вікна, оскільки можливе використання плитки одного розміру на різних моделях люків. Отже, можна підібрати люки з великим або меншим ревізійним отвором. Розмір дверець люка і визначає розмір ревізійного отвору.
 
Розглянемо підбір моделі люка на простому ПРИКЛАДІ:
 
1. Припустимо, Ви придбали плитку 25х30 см і хочете, щоб відкривалися 4 плитки розташовані вертикально (ширина 25 см, висота 30 см). Тоді розмір плитки, що відкривається, буде: 50 см х 60 см (чи 500 мм х 600 мм). .
 
4. По черзі віднімаємо від ширини плитки (500 мм), що відкривається, ширину дверець люка, а від висоти плитки (600 мм) - висоту дверець люка.
обчислення по ширині: 500 - 355 = 145 мм
обчислення по висоті: 600 - 544 = 56 мм
Як видно з малюнка, в цьому випадку 95 мм плитки виступатиме за дверці люка ліворуч і 50 мм - справа (145-50 = 95 мм) 50 мм - це максимальне значення, на яке може виступати плитка за дверці з боку петлі. А також 28 мм (56 : 2) плитки виступатиме за дверці згори і знизу при симетричному наклеюванні плитки на дверці люка по висоті.

Бачимо, що ліворуч плитка виступає більш ніж на 70 мм, і менш ніж 60 % плиток наклеєно на дверці з лівого боку.
обчислення по ширині: 500 - 455 = 45 мм
обчислення по висоті: 600 - 544 = 56 мм
Як видно з малюнка, в цьому випадку по 22,5 мм (45 : 2) плитки виступатиме за дверці люка справа і ліворуч, а 28 мм (56 : 2) плитки виступатиме за дверці згори і знизу при симетричному наклеюванні плитки на дверці по ширині і висоті. Бачимо, що плитка з усіх боків виступає не більше значення приведеного вище в пункті
"Увага"!
Також більш ніж 60 % плиток буде наклеєно на дверці люка

Усі вимоги в даному випадку дотримані.

 

 

Схема установки скрытого ревизионного люка под плитку

 

 

Назви люків

Невидимки купити, ревізійний, натискні люки, люк дверцята, люк під шпалери, приховані лючки, дверцята для лічильника, люк технічний, продам люк, під фарбування, ревізійні люки практика, установка люка ціна, євро люки, люк неведимка, ревізійний люк купити, люк невидимка натискний, розміри ревізійних люків, установка ревізійного люка, невидимі люки, люки неведимки, люк невидимка практика, ревізійний люк київ, дверцята ревізійна розміри, люк натискний, дверцята ревізійна, оглядові люки, купити ревізійні люки, сантехнічний люк купити, купити люк ревізійний, люк ревізійний люк ціна, дверцята ревізійна, лючки для гіпсокартону, ревізійний люк невидимка, люк невидимка розміри, ревізійні люки купити, купити люк, приховані ревізійні люки, люк ревізії, люки ревізійні київ, ревізійні лючки, технологічний люк, люк купити, ревізійні лючки, ревізійні люки київ, люк ревізійний, ревізійний люк, ревізійні дверцята, люк невидимка, гіпсокартон, фарбування, технологічний люк, люк для лічильників, люки невидимки практика, евролюкі київ, технічний люк, люк ревізійний київ, люк оглядового, люки під фарбування, люк, евролюк, евролюкі, ревізійні люки, лючок, люки невидимки, люки ревізійні.

Ми продаємо приховані ревізійні люки по всій Україні! Доступні ціни, доставка!

Ми пропонуємо найкраще рішення для приховування інженерних комунікацій - люки під плитку!

100% гарантія якості виробів!

 

Контактні відомості:  Vodavone (MTC) 050-355-72-48    Киевстар 067-236-46-82   life:) 063-322-51-54
Поштова адреса: 03000 м.Київ проспект Академіка Глушкова 9Г
Електронна пошта-1: 4088525@ukr.net  Електронна пошта-2: gips2015@ukr.net

 

Copyright © 2011-2023 J.Dick & Co All rights reserved.

В нашем магазине всегда в наличии:

 

Декор ORAC DEKOR(Бельгия):
Декор BOVELACCI (Италия)
- Карнизы, багеты потолочные
- Молдинги
- Розетки
- Потолочные купола и плитки
- Кронштейны
- Камины
- Пилястры
- Колонны и полуколонны
- Карнизы скрытого освещения
- Плинтуса напольные